Facebook'da Takip Edin Instagram'da Takip Edin Androd Mobil Uygulamamızı İndirin Whatsapp Kanalımıza Katılın Youtube Kanalımıza Abone Olun Radyo M3U Dosyamızı İndirin Radyomuzu Sitenize Ekleyin Şikayet ve Önerilerinizi Bize Yazın
Tıkla Dinle
E-Posta Adresinizi Yazınız

Ana Sayfa
Biz Kimiz?
Yayın İlkelerimiz
DJ Başvuru Formu
Jingle Başvuru Formu
İstek / Mesaj Gönder

 

 

 

 

 

 

Yayın İlkelerimiz

İnternet üzerinden dünyanın her yerinden rahatlıkla dinlenebilen radyomuz, gün geçtikçe sürekli gelişmeyi ve bunun sonucu olarak da daha geniş kitlelere sesini duyurabilmeyi amaçlamaktadır.

Bundan dolayı radyo olarak ilke ve kurallarımız vardır. Bu kurallara uymak hem bizim yayın kalitemiz, hem de dinleyicilerimizin de memnun olması açısından mutlaka gereklidir.

 

 • Radyo Senkron, kardeşliği ve dostluğu pekiştirmek, din, dil, ırk gözetmeksizin tamamen evrensel yayın ilkesi içerisinde http://www.radyosenkron.com sitesi üzerinden yayın yapan bir internet radyosudur.
 • Bilgilendirici, eğitici, meşru çerçeve içinde eğlendirici yayınlar yapmayı; her konuda doğruyu, güzeli, iyiyi, olumluyu, iyi örnekleri sunmayı amaçlar. Kişileri olumsuz yönde etkileyici, bedbinlik ve bezginlik içeren yayın yapmaktan kaçınır.
 • Radyo Senkron, kişilerin özel hayatının gizliliğine saygı gösterir. Yayınlarında temel değerlere ve genel ahlaka uygun davranır.
 • Yayın sırasında istek yapan dinleyicilerimizin yayındaki Dj´e her ne şekilde olursa olsun hakaret içeren mesaj yollama hakkı yoktur. Gelen bu mesajlar için kanuni işlem yönetimimiz tarafından yapılacaktır.
 • İstenilen ezgiler her ne olursa olsun, istek anlayışı içerisinde, Djlerimizin elinde bulunduğu kadarıyla yayınlanacaktır.
 • Dinleyicilerimiz yolladıkları mesajlardan sorumludur. İstek yapmak yayın ilkelerimizi kabul etmektir. Bu nedenle radyomuzu aracı kullanarak ortam karıştıracak veya birini kışkırtacak mesajlar yayındaki Djimiz tarafından okunmayacaktır.
 • İstekler yayında olan Dj´e radyo menüsünde bulunan istek paneli üzerinden gönderilir. İstekler sıra ile okunur, ve kimseye ayrıcalık gösterilmez. Zira bu diğer dinleyicilerimize haksızlık olur. 1`den fazla istek yapmış olan dinleyicilerimizin istekleri peşpeşe okunmaz. Bu durumda yayındaki Dj´imiz gelen isteklere göre ayarlama yapacaktır.
 • Karşılıklı anlayış içerisinde ve bu yayın ilkeleriyle birlikte radyomuzu en iyi yerlere getirmeyi amaçlıyoruz. Bizlere yapacağınız öneri ve eleştirileri radyosenkron@gmail.com adresinden elektronik posta yoluyla yapabilirsiniz. Radyo Senkron ailesi olarak, eğlenceli saatler geçirmenizi temenni ederiz.
 •  

  Programcılarımız
  Mustafa Erşan Resmi
  Mustafa Erşan
  Erşanın Mekanı
  Tanıtım Videosu
  Yayın Konuklarımız
  Merve Sunar Resmi
  Merve Sunar
  2.04.2021